• New
Оптичен пач кабел кабел LC/PC-LC/PC, диаметър 3,0 mm, OM2 мулти-режим като 50 / 125μm, duplex,LC - LC 10 метра

Оптичен пач кабел кабел LC/PC-LC/PC, диаметър 3,0 mm, OM2 мулти-режим като 50 / 125μm, duplex,LC - LC 10 метра

BGN 21.60


Оптичен пач кабел кабел LC/PC-LC/PC, диаметър 3,0 mm,
Мулти-режим като 50 / 125μm, duplex, 10 метра
Забележка : дължината и жак поръчка, pls, не се колебайте да се свържете с мен, за един цитат.
Технически Характеристики :
Параметър
Единица за измерване
FC, SC, LC / бронирани гъвкав проводник влакна
ST, MU
MT-RJ, MPO
Е2000
См
ММ
См
ММ
См
ММ
См
КОМПЮТРИ
UPC
БТР
КОМПЮТРИ
КОМПЮТРИ
UPC
КОМПЮТРИ
КОМПЮТРИ
UPC
КОМПЮТРИ
КОМПЮТРИ
БТР
Затихване(типично)
db
≤0.3
≤0.2
≤0.3
≤0.2
≤0.3
≤0.2
≤0.2
≤0.3
≤0.2
≤0.2
≤0.3
≤0.3
Возвратная загуба
db
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Работейки с дължина на вълната
нм
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Взаимозаменяемост
db
≤0.2
≤0.2
≤0.2
≤0.2
Вибрация
db
≤0.2
≤0.2
≤0.2
≤0.2
Работна температура
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Температура на съхранение
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Диаметър на кабела
мм
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
φ3.0, φ2.0, φ0.9
Информация за поръчка :
Жак оптични влакна : LC / ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, Тип интерфейс Ferrule MPO : APC , PC, ядрото на влакното UPC : Симплексный, двухшпиндельный тип влакна; мультимодный(50/125)/(62.5/125) ,однорежимный (9/125) диаметър на влакна (мм) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 дължина на кабела; подгоняйте
Забележка : кабели, оценен на 50/125um. Кабела диаметър 3,0 mm 62,5 / 125um на разположение също, ако искате 62,5 / 125um, моля да ме уведомите, когато поставите PO.
Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка. Всички вносни мита и данъци, се носи от купувача. Стоки се изпращат по подтвержденному адрес на купувача от понеделник до петък (с изключение на почивните и празнични дни) Моля, моля, проверете вашата адрес за доставка внимателно, преди пускането на поръчката. Ако искате да промените адрес, моля, свържете се с нас, в противен случай всяка информация за промяната може да бъде пренебрегнат след изпращане на
ЗАБЕЛЕЖКА :
Стока ще бъде изпратена от Хонг конг;
Времето за доставка варира от 3 до 25 работни дни :
САЩ/на основните европейски дестинации10~15 работни дни
Други страни15~25 работни дни
Спешно търсене, вид pls избира спешна като DHL, UPS, Fedex и така нататък.
Поради ограниченията на обява ние не която качили много стоки.
Търговия на едро купувачи, моля свържете се с нас Преди да наддават! ! ! ! ! ! ! !
Гаранция и връщане ние предлагаме гаранция за подмяна на 1 година и Гаранция за поддръжка за 3 години. Нашата гаранция не покрива неправилно използване, физическо увреждане, щети на водите, загуба или кражба. Всички покупки могат да бъдат върнати в срок от 14 дни от датата на закупуване за пълно връщане или замяна. Всички продукти трябва да бъдат в оригиналната им състояние. Стоки с повредени или липсващи компоненти не подлежат на връщане
Свържете се с нас и ние се надяваме, че ще останете доволни от нашия продукт и обслужване и, на свой ред, наградите ни петзвезден рейтинг. Вашите положителни отзиви ще станат за нас, от голяма полза в по-нататъшната работа. Ако имате някакви ценни предложения или някакъв проблем с нашите продукти или доставка. Ние ви молим незабавно да се свържете с нас, преди да ни дадете неутрална или отрицателна обратна връзка. Ние ще отговорим на всеки въпрос в рамките на 24 часа (с изключение на почивните дни и официалните празници ). След това ние ще се опитаме ни най-доброто, за да разрешите проблема възможно най-скоро.
За нас Добре дошли в нашия магазин ! Основана през 2008 г., ко. технологии и Отстъпки Е.Б-линк Оод е водещ производител,предлага на приемопередатчики оптически влакна, гъвкави проводници от оптични влакна и оборудване за оптични влакна.Техните продукти са били поставени на зони от Китай до целия свят, ние имаме нов продавач в , обаче, с нашия голям екип, първични източници, ние ще предложим по-добро и по-добро качество,
Конкурентна цена и осмотрительное обслужване.

Подробни спецификации

търговска марка:
EB-LINK
Номер На Модела:
EBMD5LCLC010
Състояние:
НОВО
Дължина на кабела:
10 метра
Жак И:
LC
B Конектор:
LC
тип кабел:
Дуплекс
Диаметърът на ядрото наслаждаваме:
Като 50 / 125μm
Тип На Фибри:
ОМ2
Цвят:
Оранжево
Диаметърът на влакното:
3.0 мм
Конфигуриране на:
Поддръжка

Добавки за продукти